Działam – TRAMPki w sieciKto jeszcze nie widział mojego pokazu z irańskiej podróży zapraszam do sieci na streaming:)

Streaming brzmi jak zapowiedź tajemniczego rejsu. Rzeczywiście, na TRAMPkach uniesiemy się z prądem opowieści ze wszystkich stron świata. Ola Fasola opowie o rodzinnej wyprawie rowerowej przez Maroko, Agnieszka Siejka o krainie bez cienia, wystąpią dziewczyny na fali czyli Dorota Jeziorowska i Kasia Pawelczyk. Ja też pogadam sobie o Iranie (o godz. 16.50) z perspektywy bambusowego roweru. To tylko kilka punktów z programu TRAMPki 2016, czyli Spotkań Podróżujących Kobiet. A wszystkie, od rana do wieczora zobaczycie w streamingu na HTTP://sorus.live/

Już trzeci raz Anita Demianowicz, czyli B*Anita, autorka banita.travel.pl organizuje ucztę duchową dla  podróżujących kobiet. Coś dla siebie znajdą te, które chcą zacząć samotnie poznawać świat i dla wszystkich, którzy chcą posłuchać czasem na prawdę dość abstrakcyjnych marzycielek. Może zainspirujemy was do podróżniczych działań, albo po prostu do działań w myśl zasady – chcieć to móc!

Spotykajmy się zatem na TRAMPkach w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku już dziś — 24 kwietnia. Oto program:


Share on Google Plus

About Dorota Chojnowska

Dorota Chojnowska - Dziennikarka, antropolog kultury i włóczykij. Odkąd zbudowała bambusowy rower, nie wyobraża sobie podróżowania "na piechotę".

0 komentarze :

Prześlij komentarz