Działam - Pokazy i festiwale


Już w sobotę wystąpię na KOLOSACH w Gdyni!

Już dawno tyle się w moim życiu nie działo co teraz! Osiągnęłam mistrzostwo w zapewnianiu sobie zajęć w wolnym czasie, co skutkuje chronicznym brakiem wolnego czasu. W tej chwili całkowicie zaabsorbowały mnie Festiwale podróżnicze. Chociaż ja podróżnikiem nie jestem, tylko włóczykijem!
Cały czas zatem skracam i docinam prezentację.Bo raz mnie proszą o 45 minut, innym razem 50, a na najbliższy zlot podróżników muszę skrócić moją miesięczną podróż do pół godziny.Kolosy!
Kolosalny festiwal podróżniczy zaczyna się w piątek. Jednak mój pokaz odbędzie się w sobotę - 12 marca o godz 12.20 w Pomorskim Parku Przemysłowo Technologicznym w Gdyni. Przed chwilą skończyłam prezentację. nawet sobie nie wyobrażacie jak ciężko z ponad godzinnego pokazu zrobić 30 minut! A z jakim wielkim bólem usuwałam zdjęcia.... Mam nadzieję, że wraz ze skrótami nie stracił sensu. Włóczykij
Ale to nie pierwszy festiwal w tym sezonie. W zeszłym tygodniu opowiadałam o Iranie podczas Festiwalu Włóczykij w Gryfinie. To było niesamowite wydarzenie! Niesamowici goście, niesamowita publiczność i niezwykłe atrakcje. Były filmy, pokazy, marsjański młot i rozmowy do świtu. Wrócilam przepełniona pozytywną energią. Ale na tym nie koniec, bo mój...

...grafik się zapełnia. 

Zatem jeszcze w marcu poprowadzę Memoriał Freda w warszawskim Południku Zero. Wraz z Sarą Morales Ruiz z Meksyku bedziemy wspominać niezwykłego podróżnika Kubę Fedorowicza. Jeszcze przez chwilę pozostanę w Meksyku. 5 marca o 19.00 w klubokawiarni Jaś & Małgosia w Warszawie opowiem o duchach, szamanach i piramidach, jakie napotkałam na swej drodze podczas mojej meksykańskiej podróży. Ale już trzy dni póxniej - 8 kwietnia wracam do iranskich opowieści. Tym razem opowiem o niej w Pszczynie. Kolejny pokaz - 15 kwietnia w Czestochowie, a 24 kwietnia pojawię się w Grańsku na festiwalu Trampki.

Przyjdźcie na któryś z tych pokazów, będzie mi raźniej:) Zapraszam!!!!

Share on Google Plus

About Dorota Chojnowska

Dorota Chojnowska - Dziennikarka, antropolog kultury i włóczykij. Odkąd zbudowała bambusowy rower, nie wyobraża sobie podróżowania "na piechotę".

0 komentarze :

Prześlij komentarz