Konne szlakiO podróżach piszę do różnych magazynów. Tym razem dla "W Siodle".

Kilka dni temu moje teksty opublikował magazyn "W Siodle" - dla nastolatek, które są zakochane w koniach. Jednocześnie na rynku ukazały się dwie wersje tej publikacji - papierowa i elektroniczna. Są całkowicie różne, więc i moje teksty są zupełnie inne.

Zatem w wersji elektronicznej polecam najpiękniejsze konne szlaki w Polsce. W wersji papierowej piszę o wyspach, gdzie samochody mają wstęp wzbroniony. ludzie poruszać się mogą jedynie konno. Bardziej zachowawczy albo strachliwi mogą też pokonywać odległości pieszo albo na rowerze. Ale to oczywiście opcja dla mięczaków:)

Polecam obydwie publikacje. I nie tylko dlatego, że są tam moje teksty. Po prostu podoba mi się ich szata graficzna, to jak zostały zaprojektowane. To wielka przyjemność pisać do czasopism, które tak pięknie traktują moje teksty:) Do ściągnięcia za darmo na AppStore i Google Play
http://konkursiaki.pl/bohater/w-siodleShare on Google Plus

About Dorota Chojnowska

Dorota Chojnowska - Dziennikarka, antropolog kultury i włóczykij. Odkąd zbudowała bambusowy rower, nie wyobraża sobie podróżowania "na piechotę".

0 komentarze :

Prześlij komentarz